PROCHOWICE. Grochowski: Cieszę się z powrotu

GrochowskiPodczas letniej przerwy Grzegorz Grochowski wrócił do Prochowiczanki Prochowice z KS Legnickie Pole. Z zawodnikiem udało nam się porozmawiać po spotkaniu prochowickiego zespołu z Polonią Środa Śląska.

– W meczu z Wąsoszem straciliśmy dużo siły a potem mieliśmy w poniedziałek jeszcze ciężki trening, w który włożyliśmy dużo zaangażowania. Sparing jest jednostką treningową, by się wybiegać i by zeszły z nas zakwasy. W piątek mamy kolejny trening, więc będziemy mieli teraz dzień odpoczynku, a w sobotę gramy kolejny sparing. – podsumował Grzegorz Grochowski, zawodnik Prochowiczanki.

Powrót Grochowskiego do Prochowic to z całą pewnością wzmocnienie drużyny Zbigniewa Antosiewicza na nadchodzący sezon.

– Cieszę się z powrotu, bo budujemy fajny zespół. Mamy dużo młodych chłopaków, także jestem pozytywnej myśli. – dodaje Grochowski.

Poważnie wzmocniona Prochowiczanka ma w tym sezonie znów walczyć o awans do IV ligi, choć jak przekonuje powracający do Prochowic zawodnik wszystko zweryfikują ligowe zmagania.

– Mam nadzieje, że będziemy walczyć o awans, choć na razie nie możemy za dużo powiedzieć na ten temat. Zobaczymy co zweryfikuje nam liga i jej pierwsze kolejki. – kończy Grzegorz Grochowski.