6. kolejka jaworskiej halówki

W 6. kolejce Jaworskiej Ligi Halowej pewne zwycięstwa odnieśli PCKZiU Jawor, Oni Kręcą, FC Wiadrów oraz DJA Finanse, który dzięki kolejnej wygranej pozostał w fotelu lidera.

Na początek niedzielnej uczty, w hali przy ulicy Wiejskiej, odbyło się spotkanie pomiędzy PCKZiU Jawor a Orlik Jawor, czyli mecz wicelidera z przedostatnią drużyną. Do spotkania oba zespoły podchodziły po porażkach w poprzedniej kolejce, ponieważ PCKZiU przegrał z Inmirem Legnickie Pole 2:3, zaś Orlik poniósł porażkę z Oldboyami 0:5.

W VI kolejce na parkiecie królował jednak tylko jeden zespół – PCKZiU Jawor, który już po pierwszej połowie prowadził 9:0, by ostatecznie wygrać 19:1.

W kolejnym spotkaniu Promiliada podejmowała zespół Oni Kręcą, który przed spotkaniem zajmował czwarte miejsce z dorobkiem 9 punktów w 5 meczach. Przez porażki z FC Wiadrów i DJA Finanse mocno skomplikowali sobie sprawę walki o mistrzowski tytuł, bo do lidera tracili na cztery kolejki przed końcem aż sześć „oczek”. Tym razem jednak nie przytrafiła im się wpadka i dzięki pewnemu zwycięstwu 8:3 awansowali na trzecie miejsce w tabeli.

W pozostałych spotkaniach DJA Finanse pokonało Oldboy Jawor 2:0 (1:0), FC Wiadrów ograł BHP-ART Jawor 6:3 (1:3), a mecz pomiędzy FC Wiadrów a Tango Team zakończył się walkowerem na rzecz „wiadrowców”. W tabeli, po sześciu kolejkach, prowadzą z kompletem zwycięstw DJA Finanse, które mają trzy punkty przewagi nad PCKZiU Jawor oraz sześć nad Oni Kręcą.

(AM)

Dodaj komentarz