Zagłębie kontrolnie z Gwardią

Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin rozegrają kolejny mecz kontrolny w ramach przygotowań do sezonu 2021/2022 PGNiG Superligi. w sobotę o godzinie 14:00 Miedziowi w hali SP 14 podejmować będą Gwardię Opole.

Będzie to kolejny, szósty już mecz sparingowy lubinian przed rozpoczęciem nowego sezonu. Tym razem zawodnicy Zagłębia sprawdzą swoją formę na tle czołowej drużyny rodzimych rozgrywek. Oba zespoły zmierzyły się na zakończenie ubiegłego sezonu, a w hali RCS triumfowali gospodarze, którzy rozegrali jedno ze swoich lepszych spotkań w całych minionych rozgrywkach.

Podopieczni Jarosława Hipnera we wcześniejszych meczach zanotowali trzy zwycięstwa, kolejno z Ostrovią Ostrów Wielkopolski, Chrobrym Głogów i MKS-em Wieluń, remis z czeskim Handball Brno oraz przegraną z Górnikiem Zabrze na starcie kontrolnego grania.

Lubinianie w meczach sparingowych prezentuję się dobrze, jednak mają jeszcze nad czym pracować. Minimum 30 bramek, straconych w ostatnich trzech sparingach, każe bardziej skupić się na grze w defensywie, na niewiele ponad dwa tygodnie do pierwszego meczu o ligowe punkty.

Dodaj komentarz