Opublikowany: sob, Kwi 7th, 2018

Bramki miedziowych

Druga reprezentacja Polski pokonała drugą reprezentację Austrii 30:26 (12:12). Cztery bramki w spotkaniu zdobyli zawodnicy Zagłębia Lubin. Dwa trafienia zanotował rozgrywający Przemysław Mrozowicz, a po jednym obrotowi: Tomasz Pietruszko i Dawid Dawydzik.

Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugich trzydziestu minutach inicjatywę przejęli zawodnicy Patryka Rombla. Długo utrzymywała się trzy, czterobramkowa przewaga polskiego zespołu, który kontrolował przebieg spotkania w decydujących fragmentach i ostatecznie pewnie pokonał Austriaków.

W turnieju rozgrywanym w węgierskim Siofok rywalizują trzy zespoły – w sobotę gospodarze zmierzą się z Austriakami, a w niedzielę podejmą Biało-czerwonych.

Polska B – Austria B 30:26 (12:12)

Polska: Wiśniewski, Schodowski, Szczecina – Pietruszko 1, Dawydzik 1, Wróbel 1, Mrozowicz 2, Kawka 2, Majdziński 2, Gogola 1, Ossowski 1, Rogulski 7, Prymlewicz, Czuwara 8, Góralski 2, Moryń, Kondratiuk 1, Siwak 1.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>