20 lat „Świata według Kiepskich”

Fani „Świata według Kiepskich” wiosną będą mogli zobaczyć 12 premierowych odcinków serialu. W podwrocławskich Bielanach trwają zdjęcia do kolejnego sezonu sitcomu, który w tym roku będzie obchodził 20. urodziny. W jednej z głównych ról wciąż występuje Marzena Kipiel-Sztuka, pochodząca z Legnicy aktorka, która przez wiele lat związana była z tamtejszym Teatrem Dramatycznym, dziś noszącym imię Heleny Modrzejewskiej.

W podwrocławskim studiu ATM realizowane są odcinki 514-552, które znajdą się w wiosennej ramówce Polsatu. Poznamy w nich dalsze losy Kiepskich, Paździochów, Boczka oraz pozostałych mieszkańców osiedla Kosmonautów. Perypetie bohaterów „Świata według Kiepskich” jak zawsze okraszone zostaną potężną dawką humoru i abstrakcyjnych sytuacji.

Producenci zdradzają, że w tym roku w serialu mają pojawić się nowe zaskakujące wątki. Jednym z nich ma być… dziecko Paździochów, a widzowie z pewnością będą mogli zadać sobie pytanie: Czy któreś z małżonków dopuściło się zdrady?

W realizowanych odcinkach zagrają dobrze znani fanom serialu aktorzy: Andrzej Grabowski (Ferdek), wspomniana Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Anna Ilczuk (Jolasia) oraz Andrzej Klak (Kopernik).

„Świat według Kiepskich” jest najdłużej emitowanym serialem na antenie Polsatu i drugim po „Klanie” w Polsce. Pierwszy odcinek sitcomu widzowie obejrzeli 16 marca 1999 r.

źródło: Tu Wrocław.com; fot. materiały prasowe ATM Group


Materiał filmowy TV Regionalna.pl:

Dodaj komentarz

*

code