Opublikowany: pt, Wrz 7th, 2018

Znany bank zmienił nazwę

BZ WBK zmienił nazwę na Santander Bank Polska. Taka nazwa wpisana została dziś do Krajowego Rejestru Sądowego. Bank zmienił też główną siedzibę – z Wrocławia przeniesiono ją do Warszawy. A klientów w weekend czekają utrudnienia.

Zmianę nazwy bank zapowiedział w kwietniu. Dzisiaj stała się ona faktem i w związku z tym ruszyła ogólnopolska kampania informująca o rebrandingu.

Santander Bank Polska podkreśla, że zmiana nazwy, logo oraz siedziby nie wymaga od klientów podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań. Wszystkie umowy pozostają w mocy, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Nie zmieniają się również numery rachunków bankowych, terminy ważności kart, numery PIN czy hasła do usług bankowości internetowej i mobilnej.

Bank w ten weekend planuje zmianę wizualizacji oddziałów oraz usług bankowości internetowej i mobilnej. Placówki bankowe, serwisy informacyjne i transakcyjne oraz aplikacje mobilne zyskają nowy wygląd. Pojawią się też funkcjonalności, dzięki którym ma być wygodniejsza dla klientów.

Zmiana nazwy będzie się jednak wiązała z pewnymi utrudnieniami:

Dziś od godz. 23.30 do soboty, 8.09.2018 r. do godz. 12.00 bank zapowiada przerwę aktualizacyjną, podczas której będą trwały prace dostosowujące portale do nowej kolorystyki. Strona informacyjna oraz usługi bankowości internetowej i mobilnej będą w tych godzinach niedostępne dla użytkowników. Zgodnie z planem, nowa strona internetowa santander.pl oraz usługi bankowości internetowej i mobilnej powinny być ponownie dostępne dla Klientów od jutra, tj. 8 września, od godz. 12:00. W tym czasie Klienci banku będą mogli bez przeszkód korzystać z płatności kartami oraz bankomatów/wpłatomatów. Informujemy jednak, że z uwagi na konieczność dostosowania ekranów w bankomatach do nowych wymagań, mogą występować chwilowe przerwy w pracy poszczególnych urządzeń.

– informuje biuro prasowe banku.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..