Zmiany w Polkowickim Budżecie Obywatelskim

Na inwestycje w ramach Polkowickiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok planuje się 1,2 miliona złotych. Po raz pierwszy, swój projekt będzie mógł złożyć każdy mieszkaniec gminy, bez względu na wiek.

– Od wtorku, 19 marca, uruchamiamy punkt konsultacyjny dla liderów i zainteresowanych osób, w którym pracownicy urzędu będą udzielali informacji i pomocy w zakresie przygotowania projektu – informuje Roman Tomczak, rzecznik prasowy Urzędu Gminy Polkowice.

Punkt będzie czynny do 30 kwietnia, w godzinach urzędowania, pokój nr 5. Dodatkowo, w każdy wtorek od godz. 15.30 do 17 dyżur będą tam pełnić pracownicy dwóch wydziałów.

Z kolei, 20 marca o godz. 16 w Auli B107 w Uczelni Jana Wyżykowskiego przy ul. Skalników 6b odbędzie się spotkanie informacyjne z burmistrzem gminy. Można będzie wtedy poznać zasady  naboru wniosków, weryfikacji pomysłów czy głosowania.

Projekty w ramach PBO 2020 przyjmowane będą od 1 do 30 kwietnia. Na realizację wszystkich inwestycji planuje się przeznaczyć 1,2 mln zł.

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..