Opublikowany: wt, Maj 21st, 2019

Na zakończenie sezonu ze Stalą

Mecz ze Stalą Mielec zakończy sezon 2018/2019 w wykonaniu piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin. Miedziowi już wcześniej zapewnili sobie ligowy byt. Początek środowego meczu w hali RCS o godzinie 18:30. Wstęp wolny.

Goście do Lubina przyjadą z nożem na gardle. Tylko zwycięstwo przedłuży nadzieje mielczan na uniknięcie bezpośredniego spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej. Niestety dla zawodników Stali nie wszystko leży w ich rękach. Swój mecz z Wybrzeżem musi przegrać także Arka Gdynia.

Miedziowi już wcześniej zapewnili sobie pozostanie w PGNiG Superlidze. Dwie kolejki temu Zagłębie wygrało na ciężkim terenie w Kaliszu, a pozostałe wyniki ułożyły się tak, że już przed ostatnią kolejką lubinianinie są pewni utrzymania.

W ostatniej kolejce Zagłębie przegrało na wyjeździe z Pogonią Szczecin 27:31. Porażkę zanotowali także zawodnicy Stali. Mielczanie ulegli Wybrzeżu Gdańsk 23:24, co bardzo skomplikowało im walkę o utrzymanie.

Zagłębie sezon będzie chciało zakończyć zwycięstwem i powalczyć o trzecie miejsce w grupie spadkowej.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..