Opublikowany: czw, Mar 2nd, 2017

Wypadek pod Chojnowem. 4 osoby w szpitalu

wypadek131-300x200Na drodze krajowej 94 pod Chojnowem zderzyły się trzy auta. Z miejsca wypadku do szpitala zostały już przewiezione cztery osoby, ale niewykluczone, że lista poszkodowanych będzie dłuższa. Tamtejszy odcinek DK94 ma być zamknięty jeszcze przez przynajmniej godzinę.

Do zderzenia doszło dziś przed godz. 10. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, jadący z Chojnowa kierowca chryslera chciał skręcić w kierunku Jadwisina. Podążający tuż za nim właściciel audi nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył auta, a później zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z innym nadjeżdżającym chryslerem. Wskutek zderzenia ten ostatni wjechał do przydrożnego rowu.

– W chwili obecnej z miejsca zdarzenia do szpitala są przewożone już cztery osoby. Czynności ratownicze nadal trwają, zatem nie wiadomo, ile dokładnie osób ucierpiało. Policjanci ustalają też dokładne przyczyny zdarzenia – informuje Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Droga krajowa nr 94 jest obecnie zablokowana. Jak przewidują funkcjonariusze – jeszcze przynajmniej przez godzinę.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..