Opublikowany: pt, Lip 12th, 2019

Ważne informacje dla kibiców przed Sobotą z Zagłębiem

W związku z niepokojącymi informacjami pogodowymi, które napływają do klubu od dolnośląskich meteorologów oraz Aeroklubu Zagłębia Miedziowego w Lubinie, w trosce o bezpieczeństwo oraz komfort zgromadzonych podczas prezentacji kibiców, Zagłębie Lubin S.A. zdecydowało o przeniesieniu prezentacji pierwszego zespołu z boiska nr 6 AP KGHM Zagłębie na sektor G Stadionu Zagłębia.

Meteorolodzy zapowiadają, że w sobotę 13 lipca pomiędzy godziną 16.00 a 18.00 na terenie Lubina mogą pojawić się ogniska burzowe oraz opady deszczu.

Prezentacja odbędzie się tym samym kilkanaście minut po zakończeniu meczu sparingowego z Miedzią Legnica na sektorze G („Przodek”). Zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz zarząd klubu wyjdą pod wspomniany sektor do zgromadzonych na miejscach siedzących fanów i zaprezentują się im z perspektywy murawy w nowych koszulkach, które będą do kupienia tego dnia w Fan Shopie. Następnie pod trybunami „Przodka” do dyspozycji kibiców, w zadaszonym miejscu, będą także zawodnicy oraz sztab szkoleniowy drużyny, od których będzie można wziąć autografy lub zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

Ze względu na przeniesienie prezentacji, odwołany zostanie turniej kibiców.

Mariusz Babicz / zaglebie.com / Fot. Mariusz Babicz

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..