Opublikowany: nie, Sty 21st, 2018

W centrum Sichowa spłonął dom (FOTO, WIDEO)

Prawie cztery godziny trwała akcja strażaków podczas gaszenia domu w centrum Sichowa (gmina Męcinka). O zdarzeniu służby zostały powiadomione w nocy z soboty na niedzielę o godz. 2:40.

Na miejscu pojawiły się trzy zastępy PSP oraz jednostki OSP z Męcinki i Małuszowa. Jaworskich strażaków wspierali też koledzy z powiatu złotoryjskiego.

W płonącym budynku nikt nie mieszkał, właściciele wybudowali się na terenie sąsiedniej działki, a do pożaru doszło pod ich nieobecność. Po przyjeździe straży płonął dach i pomieszczenia na piętrze.

Strażacy ratowali przybudówki oraz znajdujący się w nich sprzęt rolniczy, m.in. kombajn. Na razie nie są znane przyczyny powstania pożaru, strażacy nie wykluczają zwarcia w instalacji elektrycznej.

Na miejscu obecna była też policja. – Budynek nie nadaje się do użytkowania – powiedział nam kierujący akcją st. asp. Wojciech Bodnar z JRG Jawor.

Galeria zdjęć:

Materiał wideo:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..