Opublikowany: sob, Sie 31st, 2019

Udane występy Kacpra Ambrożego

Po udanych startach w biegach na 400m przez płotki w bardzo mocno obsadzonym międzynarodowym mityngu w czeskim Nowe Masto nad. Metuje oraz 2. miejscu w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Jeleniej Górze, Kacper Ambroży wystartował w dniach w 95. Mistrzostwach Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce w Radomiu.

Były zawodnik MUKS Legnica, wychowanek trenera Andrzeja Szczupaka, a obecnie zawodnik AZS AWF Wrocław, student Politechniki Wrocławskiej zajął 2. miejsce w biegu eliminacyjnym, a w finale zajął 5. miejsce z czasem 52.57s.

Zawody odbyły się w bardo trudnych warunkach: porywisty wiatr i wysoka temperatura, co miało wpływ na osiągnięte wyniki. Złoty medal zdobył Patryk Dobek MLKS Szczecin, czołowy zawodnik w tej konkurencji w Europie, z czasem 50.34s.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>