Opublikowany: śr, Lis 7th, 2018

Do trzech razy sztuka?

Belgijski zespół Royal Castors Braine będzie rywalem CCC Polkowice w trzeciej kolejce Euroligi Kobiet. Podopieczne trenera Marosa Kovacika liczą, że uda im się przełamać serię dwóch porażek z rzędu w tych rozgrywkach, a w odniesieniu zwycięstwa pomogą im kibice.

Mimo że to drużyna z Belgii plasuje się wyżej w tabeli grupy A kobiecej Euroligi od CCC, to jednak zdecydowanymi faworytkami bukmacherów są polkowiczanki. Za zwycięstwo przyjezdnych można zarobić nawet 5 zł za każdą postawioną złotówkę. Z pewnością wpływ ma na to ostatnia forma „pomarańczowych”, które są niepokonane od początku sezonu Basket Ligi Kobiet oraz całkiem przyzwoicie zaprezentowały się Rosji w starciu z najsilniejszą ekipą w Europie, czyli UMMC Jekaterinburg.

Obie drużyny dwukrotnie mierzyły się ze sobą w poprzedniej edycji rozgrywek. Pod koniec listopada górą były koszykarki Castors Braine (83:76), natomiast w styczniu w Polkowicach wygrało CCC (80:66).

Początek dzisiejszego meczu o godz. 19 w hali sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1a w Polkowicach.

Fot. CCC Polkowice via Facebook

 

 

 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..