Opublikowany: czw, Paź 11th, 2018

Trawczyńska: Herning to rywal z dużo wyższej półki

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin wracają do gry w europejskich pucharach. Pierwszy mecz pucharowej rywalizacji z duńską ekipą Herning-Ikast już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00.

Lubinianki ledwie wróciły z dalekiej Kościerzyny, a czeka je jeszcze dalszy wyjazd do duńskiego Herning. Tam Miedziowe zmierzą się z czołową drużyną ekstraklasy – Najbliższy czas będzie dla nas bardzo ciężki. W ostatnią sobotę podejmowałyśmy u siebie Ruch Chorzów, następnie czekał nas daleki wyjazd na mecz do Kościerzyny. Teraz przed nami spotkanie z duńskim Herning Ikast- kolejna daleka podróż oraz rywal z dużo wyższej półki. My musimy utrzymać taką dyspozycję jaką prezentujemy od początku sezonu – mówi Małgorzata Trawczyńska.

Miedziowe czeka niezwykle ciężkie zadanie, ale lubinianki wiedzą, że muszą zagrać „swoje” – Musimy  zagrać twardo w obronie i realizować od początku do końca to, co założymy sobie w grze w ataku. Myślę, że to może być klucz do zwycięstwa. Parkiet zweryfikuje nasze założenia. My zrobimy wszystko, co w naszej mocy żeby wrócić do Lubina ze zwycięstwem – dodaje zawodniczka Metraco Zagłębia Lubin.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się w hali RCS w piątek 19 października o godzinie 19:00.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..