Opublikowany: nie, Sty 7th, 2018

Tragedia pod Niemstowem. Nie żyje 29-latek

Policja i prokuratura ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś rano na drodze krajowej nr 36. Z nieznanej przyczyny jadący w kierunku Wrocławia 29-letni kierowca stracił panowanie nad autem, wpadł do rowu i dachował. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 5 na odcinku drogi krajowej nr 36, pod Niemstowem.

– 29-letni mieszkaniec gminy Lubin jechał najprawdopodobniej sam od strony Lubina w kierunku Wrocławia. Z nieustalonych przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał do rowu, gdzie jego auto dachowało – relacjonuje asp. szt. Jan Pociecha, rzecznik prasowy lubińskiej policji.

29-latek zmarł na miejscu wskutek odniesionych obrażeń. Na miejscu pracowali zarówno policjanci, jak i prokurator, którzy mają ustalić szczegółowe okoliczności zajścia. Lubińska policja apeluje również do kierowców o pomoc.

– Prosimy wszystkich świadków tego zdarzenia o kontakt i przekazywanie informacji, które mogą pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia – apeluje asp. szt. Pociecha.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..