Opublikowany: wt, Mar 19th, 2019

Strzelcy pożegnali zimę

Cztery pory roku to cykliczny turniej strzelecki organizowany przez Zarząd Rejonowy Ligi Obrony Kraju w Lubinie. W ramach zawodów amatorzy strzelectwa spotykają się cztery razy w roku, aby doskonalić swoje umiejętności. Chętnych nie brakuje.

Strzeleckie pożegnanie zimy odbyło się 18 marca. Zawody przeprowadzono w kategoriach karabinek i pistolet pneumatyczny. Wśród uczestników zdecydowanie wyróżniali się strzelcy z jaworskiego Klubu UR.

– Nasi juniorzy zajęli czołowe miejsca. Takie noty nie tylko cieszą, ale i mobilizują do dalszych i systematycznych treningów – powiedział nam prezes klubu, Rafał Sokołowski.

11-letnia Patrycja Wiewióra zajęła w swojej grupie wiekowej pierwsze miejsce, a w klasyfikacji OPEN przegrała tylko jednym punktem z czołowymi zawodnikami dorosłymi. – Fantastycznie wypadli również chłopcy, którzy byli często wywoływani na podium – dodaje prezes Sokołowski i wylicza: – Drugie miejsce zajął Franciszek Bogdanowicz, trzecie – Stanisław Izdebski, a czwartą lokatę wywalczył Michał Niemczuk.

W konkurencji strzelających z pistoletu kobiet juniorek Emilia Sulecka zajęła I miejsce. Natomiast Mariola Łuczak, Janusz Wasiluk, Andrzej Kutrowski, Grzegorz Pytalski, Krzysztof Izdebski, Rafał Sokołowski i klubowi seniorzy otarli się o podium.

Opiekunem jaworskiej grupy juniorów był instruktor Anatol Ryng.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..