Opublikowany: czw, Cze 14th, 2018

W sobotę zagrają dla Gumy! Znamy grupy!

Marcin „Guma” Grabowski to z całą pewnością osoba, która zasłużyła na to by dla niej zorganizować turniej i uczcić jego pamięć. Wieloletni zawodnik Odry Chobienia, UKS Huta Przemków a także przeróżnych lig sześcioosobowych. Już w najbliższą sobotę w Lubinie odbędą się właśnie takie zawody, w których udział weźmie dwanaście zespołów. 

W zawodach wystąpi wiele doskonale znanych zespołów, które na co dzień występują w rozgrywkach Playarena w Lubinie. Wśród nich jeden z faworytów MyTravel Lubin. O wygraną nie będzie łatwo, ponieważ w szranki w mocnym składzie staną również Ośemka Lubin, Bart Simpson Team czy Warka Team Champions. – To nie wynik sportowy będzie tutaj najważniejszy a sama obecność. Od jakiegoś czasu wiele osób zachęcało mnie do zorganizowania takich zawodów i z wielką chęcią postanowiłem to zrobić. – mówi Tomasz Górzyński.

Słowom organizatora turnieju przytakują również sami zawodnicy, którzy podkreślają, że zawody na stałe wejdą w kalendarz lubińskich imprez bo nie znali drugiego zawodnika, który w tak pozytywny sposób oddziaływał w przeszłości na lokalne rozgrywki piłkarskie. – Miałem okazję przez kilka lat znać Marcina a pod koniec nawet grać wspólnie w jednej drużynie. Jak nikomu innemu ta impreza mu się należy, dlatego zachęcamy wszystkich do przyjścia w sobotę szczególnie na boisko przy ulicy Kilińskiego, bo na wszystkich czekać będzie sporo atrakcji. – mówi Adam Michalik, prezes Stowarzyszenia Jeden Lubin, które współorganizuje zawody.

Sobotnia rywalizacja początkowo toczyć się będzie na dwóch boiskach: przy ulicy Kilińskiego i na Małomicach. Spotkania trwać będą dwa razy po piętnaście minut. Faza grupowa rozpocznię się o godzinie o godzinie 9:00 a zakończy o 12:30. Pół godziny później wszystkie zespoły zameldują się na boisku przy ulicy Kilińskiego, gdzie nastąpi oficjalne otwarcie a także licytacja wielu ciekawych gadżetów. Wśród nich koszulka KGHM Zagłębia Lubin, w której Arkadiusz Woźniak występował w I lidze czy reprezentacyjna koszulka szczypiornistki Kingi Grzyb z podpisami koleżanek z kadry. Będą również piłki z podpisami piłkarzy i szczypiornistów Zagłębia Lubin. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane od razu po turnieju rodzinie Marcina Grabowskiego.

Na najmłodszych czekać będą natomiast dmuchańce a także lody, zaś dla dorosłych darmowy grill, którego ufunduje Piekarnia Górzyński.

Podział na grupy:

GRUPA A (Kilińskiego)
Pogoń Za Chlebem
PSK Lubin
Movistar Ścinawa

9:00, Pogoń Za Chlebem – PSK Lubin
10:10, Pogoń Za Chlebem – Movistar Ścinawa
11:20, PSK Lubin – Movistar Ścinawa

GRUPA B (Kilińskiego)
MyTravel Lubin
Rodzina i Przyjaciele
Fortuna Obora

9:35, MyTravel Lubin – Rodzina i Przyjaciele
10:45, MyTravel Lubin – Fortuna Obora
11:55, Rodzina i Przyjaciele – Fortuna Obora

GRUPA C (Małomice)
Piekarnia Górzyński
Victoria Tymowa
Unia Miłoradzice

9:00, Piekarnia Górzyński – Victoria Tymowa
10:10, Piekarnia Górzyński – Unia Miłoradzice
11:30, Victoria Tymowa – Unia Miłoradzice

GRUPA D (Małomice)
Ósemka Lubin
Walkower Dolne
Warka Team Champions

9:35, Ósemka Lubin – Walkower Dolne
10:45, Ósemka Lubin – Warka Team Champions
11:55, Walkower Dolne – Warka Team Champions

FAZA PUCHAROWA

13:00, A1-B2
13:40, A2-B1
14:20, C1-D2
15:00, C2-D1

15:40, A1/B2 – C1/D2
16:20, A2/B1 – D2/C1

17:00, MECZ O 3 MIEJSCE
17:40, FINAŁ

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..