Słabszy początek i wspaniały finał

Juniorki młodsze MKS Zagłębia II Lubin podejmowały na parkiecie Szkoły Podstawowej nr 14 zespół ze Świebodzic. Podopieczne Izabeli Kałużny-Khoubbazi pomimo początkowych problemów z rywalkami, zakończyły spotkanie zwycięstwem, 27:18.

Wynik spotkania w 2. minucie otworzyła zawodniczka MKS Victorii, Agata Barna. Minutę później Dominika Ziemkiewicz doprowadziła do remisu. Z początku spotkanie lepiej układało się dla gości. Kolejne bramki zawodniczek Wiktorii Jarosz i Martyny Godyli dały ekipie ze Świebodzic prowadzenie 2:4. Lubiniankom ponownie udało się doprowadzić do remisu i długo mecz był rozgrywany na przewagi. Dopiero w 28. minucie MKS Zagłębie II Lubin wyszło na jednobramkowe prowadzenie za sprawą Sandry Kubieniec. Lubinianki jeszcze raz trafiły do siatki rywalek i do przerwy wygrywały 12:10. W drugiej połowie juniorki Zagłębia narzuciły swoje tempo. Z minuty na minuty powiększały prowadzenie i ostatecznie wygrały 27:18.