Opublikowany: wt, Wrz 11th, 2018

Sebastian Hładun wraca na ring

Lubiński pięściarz już 14 września ponownie skrzyżuje rękawice w zawodowej walce. Tym razem Sebastian Hładun z Silesia Boxing, zmierzy się z Ukraińcem Oleksandrem Babanovem, reprezentującym Chorten Boxing Production. Pojedynek będzie transmitowany na żywo przez stację Polsat Sport o godzinie 19.30.

Walka odbędzie się w Białymstoku. Ostatni raz lubinianin walczył w marcu w Czechach. Zmierzył się wtedy z Janem Jano i wygrał przez techniczny nokaut. Przed nim pojedynek z zawodnikiem, który na swoim koncie ma jedną walkę zawodową.

– Walczę z bardzo dobrym zawodnikiem Oleksandrem Babanovem 1-0-0. Ma on ponad dwieście walk amatorskich, z czego dziewięć tylko przegranych. Co do samej walki czuje się dobrze przygotowany. Miałem naprawdę dobre mocne treningi oraz sparingi, za które chciałbym podziękować Imperium Boxing w Wałbrzychu oraz Armii Polkowice. Nastawiony jestem tylko i wyłącznie na zwycięstwo. Do ringu chcę wejść z chłodną głową i realizować w stu procentach taktykę ustaloną przez mojego trenera Roberta Milewicza. Zapraszam wszystkich przed telewizory czternastego września. Wasze wsparcie duchowe na pewno doda mi sił – komentuje Sebastian Hładun.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..