Opublikowany: pt, Maj 10th, 2019

Rodak Fronckowiaka w kadrze Cuprum Lubin

Drugim przyjmującym po Kamilu Maruszczyku, który zasilił Cuprum Lubin został Robinson Dvoranen! 35-letni doświadczony Brazylijczyk dołączy do ekipy trenera Marcelo Fronckowiaka od samego początku przygotowań.

Bob w poprzednich dwóch latach był podstawowym zawodnikiem drużyny Fiat/Minas Tenis Clube z Belo Horizonte, grającej w brazylijskiej Superlidze. Wcześniej grał również w Europie w drużynach rumuńskiego Rematu Zalau i włoskiego BCC-NEP Castellana Grotte. Na swoim koncie ma również występy w irańskim Shahrdari Tabriz oraz utytułowanym zespole Sada Cruzeiro.

– Bardzo się cieszę, że będę mógł być częścią tej drużyny. Jestem podekscytowany, że zagram w PlusLidze w tym sezonie – mówi Brazylijczyk. – Miałem już okazję grać w Polsce, bo wraz z Rematem Zalau zmierzyliśmy się kiedyś z Asseco Resovią w Lidze Mistrzów. Widziałem jak ludzie tutaj traktują siatkówkę, to jest po prostu pasja – podsumowuje Dvoranen.

Robinson Dvoranen
Data urodzenia: 23.12.1983 r.
Pozycja: przyjmujący
Wzrost: 201 cm
Waga: 90 kg
Zasięg w ataku: 340 cm
Zasięg w bloku: 330 cm

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..