Przedsiębiorco, skorzystaj z okazji

Preferencyjne pożyczki inwestycyjne, granty, bony na innowacje i dotacje na szkolenia dla przedsiębiorców – między innymi te kwestie zostaną omówione podczas spotkania informacyjnego dla przedsiębiorców, które już jutro odbędzie się w Legnicy.

Organizatorem spotkania jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Jest ono bezpłatne, jednak chętni powinni się spieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Swój udział należy zgłosić wcześniej drogą mailową na adres pife.legnica@dolnyslask.pl lub telefoniczną pod numerem telefonu 76 723 54 81 lub 80. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Mile widziani są zarówno przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, jak również inne osoby zainteresowane tematyką finansów i inwestycji.

Spotkanie zaplanowano na środę w godz. 10-13 w budynku Letia Business Center (sala „Nox”), przy ul. Rycerskiej 24 w Legnicy. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Projekt jest współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..