W polkowickim starostwie rozdają flagi kibicom. I jest konkurs

Miłośnicy piłki nożnej szykują się do sportowego maratonu i władze powiatu polkowickiego zapraszają do wspólnego świętowania, ale też dekorowania np. swoich posesji narodowymi symbolami. Jest też konkurs na najciekawsze zdjęcie z kibicowania naszej reprezentacji.

– Flagi zatknięte w szybach samochodów, biało-czerwone akcenty w ubiorze, udekorowane balkony i okna – wymienia starosta Marek Tramś. – Kibice nie dawali zapomnieć, kiedy Polska walczyła w turnieju Euro. Dobrze byłoby tę dumę z barw utrzymać także podczas tegorocznych Mistrzostw Świata. W naszych powiatowych obchodach zaplanowaliśmy już na początku roku, że zakupimy dodatkowe flagi biało-czerwone dla polskich kibiców.

Od czwartku, 14 czerwca, w dwóch miejscach w starostwie: na poziomie 0, tj. przy kasie, oraz w holu głównym na poziomie I, czyli przy Biurze Obsługi Interesanta, każdy kibic otrzyma flagę biało-czerwoną.

– Nie wstydźmy się barw, chętnie zróbmy to podczas piłkarskiego święta – zachęca starosta.

Dodatkowo władze powiatu ogłosiły konkurs „Kibicuj z biało-czerwonymi”. Nagrodzone zostaną najciekawsze zdjęcia z kibicowania naszej reprezentacji, a nagrodami są piłki z Euro 2018. Zdjęcia wraz z oświadczeniem można przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: promocja.powiatpolkowicki@gmail.com lub sekretariat@powiatpolkowicki.pl – z dopiskiem w treści/tytule wiadomości: Konkurs pn. „Kibicuj z biało-czerwonymi!”. Konkurs trwa od 14 czerwca do 15 lipca. Po każdym tygodniu wybierane będzie najciekawsze, najzabawniejsze, najbardziej oryginalne zdjęcie.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..