Opublikowany: czw, Lis 8th, 2018

Policjanci zapukali do jego drzwi

Fot. pixabay

Ponad 3 lata za kratami może spędzić mężczyzna, którego chojnowscy policjanci zatrzymali z metamfetaminą. 28-latek był poszukiwany, ale gdy do jego drzwi zapukali funkcjonariusze, nie krył zaskoczenia.

– Chojnowscy policjanci dostali informację, że poszukiwany do aresztu śledczego mężczyzna może przebywać w jednym z mieszkań na terenie Chojnowa. We wskazanym mieszkaniu rzeczywiście zastali 28-latka. Chojnowianin nie krył zdziwienia wizytą policjantów – relacjonuje mł. asp. Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Policjanci postanowili rozejrzeć się po mieszkaniu. Decyzja okazała się słuszna, bo po chwili znaleźli metamfetaminę w saszetce należącej do 28-latka.

– Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do Komisariatu Policji w Chojnowie. Tam usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie, a następnie zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego celem odbycia wcześniej zasądzonej kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 miesięcy – informuje mł. asp. Ekiert.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..