Podział punktów we Wrocławiu

W stolicy Dolnego Śląska podopieczne Janusza Przybyło i Waldemara Brockiego wywalczyły jeden punkt. Lubinianki po wyrównanym spotkaniu nie mogą doczekać się meczu na własnym terenie. 14 września o godzinie 16.00 na stadionie ZZPD Górnika Lubin przy ul. KEN, LUKS podejmie Orlik Jelenią Górę.

Piłkarki nożne LUKS Ziemi Lubińskiej Czerniec po udanym, ale pełnym niepotrzebnych emocji meczu na własnym boisku, udały się do Wrocławia, gdzie zmierzyły się z tamtejszym AZS-em II. Podopieczne Janusza Przybyło i Waldemara Brockiego do szatni schodziły w ponurych nastrojach, przegrywając od 28. minuty 1:0. W drugiej połowie po rzucie wolnym do siatki gospodyń trafiła Gabriela Kowalik. Remis utrzymał się do końca meczu.

– Mecz walki i zmieniających się sytuacji podbramkowych. Nasza golkiperka wybroniła kilka groźnych sytuacji. Wynik dla nas dobry, ale dla gospodyń już chyba nie do końca – podkreśla Janusz Przybyło, trener LUKS Ziemi Lubińskiej Czerniec.