Opublikowany: czw, Paź 11th, 2018

Pobiegną, by ratować życie

3-letni Alan Wnuk z Rosochatej i 11-letni Wiktor Matysik ze Szczytnik Małych walczą z nowotworem. W najbliższą sobotę każdy będzie mógł im pomóc, biorąc udział w biegu charytatywnym wokół jeziora Kunickiego.

„Pomóżmy chłopakom wygrać walkę z chorobą! Twój czas podczas biegu nie jest ważny… Dla nich liczy się każda sekunda!” – apelują organizatorzy imprezy, Katarzyna Kućko i Łukasz Gaweł. I zachęcają do udziału w wydarzeniu wszystkich mieszkańców regionu, bez względu na wiek czy osiągnięcia sportowe.

Aby pomóc chłopcom w ich trudnej sytuacji należy pojawić się w sobotę, 13 bm., przy ośrodku WOPR w Kunicach. Bieg wokół tamtejszego jeziora rozpocznie się o godz. 13. Trasa dla dorosłych będzie mierzyć ok. 5 km, będzie jednak również bieg dla dzieci na 100 m. Wpisowe wynosi 10 zł, zapisywać można się w dniu biegu, w godz. 9-12 lub elektronicznie: dlaalanaiwiktora@gmail.com.

.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..