Opublikowany: pt, Mar 2nd, 2018

Piotr Hain: Będziemy w pełni sił

Wielkimi krokami zbliża się konfrontacja, w której Cuprum Lubin podejmie Jastrzębski Węgiel. Brązowy medalista mistrzostw Polski z poprzedniego sezonu, oddalił się w ostatnim czasie od czołówki tabeli. W niedzielę, będzie więc robił wszystko, aby poprawić swoją sytuację. Nasi siatkarze na pewno nie ułatwią im tego zadania.

Zdziesiątkowani chorobami, a także drobnymi urazami, nasi siatkarze w Zawierciu wydarli 2 punkty. Mecz do łatwych nie należał, ale podopieczni Patricka Duflosa pokazali prawdziwą wolę walki i wrócili do domu, jako zwycięzcy. Przed nimi jeszcze cięższe starcie. 4 marca o godzinie 14.45 we własnej hali zmierzą się drużyną, która znalazła się najlepszej dwunastce Europy.

– Problemy w chwili obecnej jeszcze nas nie opuszczają, bo Keith Pupart to jeszcze nie jest taka szybka sprawa z tą kostką, więc na pewno na niego w najbliższym spotkaniu liczyć nie będziemy mogli, aczkolwiek myślę, że będziemy w takim większym zestawie. Dopadło nas grupowe grypsko, ale mamy to już za sobą i będziemy w pełni sił – komentuje Piotr Hain, środkowy bloku Cuprum Lubin.

Niedzielne spotkanie odbędzie się w ramach 23. kolejki PlusLigi, którą zainaugurowały ekipy ONICO Warszawy i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. W tym starciu siatkarze ze stolicy naszego kraju pokonali mistrzów Polski 3:2.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..