Opublikowany: czw, Sty 18th, 2018

Jakub Świerczok opuszcza Zagłębie Lubin

Jak podaje mkszaglebie.pl, piłkarz grudnia 2017 roku – Jakub Świerczok opuszcza szeregi KGHM Zagłębia Lubin. Nowym klubem napastnika będzie lider bułgarskiej ekstraklasy Łudogorca Razgrad.

Jakub Świerczok trafił do miedziowego klubu latem 2017 roku z GKS-u Tychy za około 100 tys. euro. Do naszego miasta przybył ze swoją sympatią, która w świecie sportu wiele znaczy. Alina Wojtas, bo o niej mowa, zasiliła w tym samym czasie szeregi Metraco Zagłębia Lubin.

Jakub Świerczok przez ostatnie pół roku zdobył w ekstraklasie 16 bramek i dwukrotnie zagrał dla reprezentacji Polski, a jego debiut przypadł na pożegnalny mecz Artura Boruca, w którym Polska zmierzyła się z Urugwajem i bezbramkowo zremisowała.

Bułgarski klub Łudogorec Razgrad bez negocjacji zdecydował się na wykorzystanie niskiej klauzuli odstępnego, która została zapisana w kontrakt napastnika. Jakub i jego nowy zespół niebawem zmierzą się z AC Milan w 1/16 finału Ligi Europy.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..