Opublikowany: pon, Gru 3rd, 2018

„Pikantni” w Głogowie

Spektakl komediowy pt. „Pikantni” – dla widzów dorosłych – można będzie obejrzeć w piątek, 7 grudnia, o godz. 17.30 i 20 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie. 

Organizatorem wydarzenia jest Impresariat Copa. „Pikantni” to komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie…Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami.  Obsada gwarantowana: Doris – Barbara Kurdej-Szatan, Bea – Anna Mucha, Christoph – Mikołaj Krawczyk, Alex – Michał Ziembicki.

Bilety: od 70 do 100zł do kupienia na stronie: www.kupbilecik.pl lub w Biurze Obsługi Klienta MOK, zamówienia grupowe pod nr tel. 662 771 980.

Źródło: MOK Głogów

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..