Opublikowany: sob, Paź 6th, 2018

Pierwsza porażka Górnika

Piłkarze Górnika Złotoryja doznali pierwszej porażki w obecnym sezonie IV ligi dolnośląskiej (grupa zachodnia). Podopieczni trenera Eugeniusza Oleśkiewicza w swoim ósmym spotkaniu ulegli na wyjeździe zespołowi Orla Wąsosz 0:3. Mimo przegranej ZKS nie zmienił swojej pozycji w ligowej tabeli i nadal zajmuje w niej trzecie miejsce.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 32 minucie meczu. Podwyższenie wyniku nastąpiło 10 min. później. Przyjezdni, chociaż prezentowali się całkiem przyzwoicie, mając nawet przewagę optyczną na boisku, to jednak nie potrafili trafić do siatki rywali. Znakomicie tego dnia spisywał się  golkiper Orli, który kilkukrotnie uratował swój zespół przed utratą gola. W końcówce pojedynku wąsoszanie po raz trzeci pokonali bramkarza gości, ustalając tym samym wynik na 3:0. Była to dopiero pierwsza porażka „żółto-zielonych” w obecnym sezonie. Zawodnicy ZKS-u z dorobkiem 19 pkt. plasują się na trzecim miejscu w tabeli. Wyżej są tylko ekipy Chrobrego II Głogów i AKS-u Strzegom, które mają na swoim koncie odpowiednio 27 i 21 pkt. Na czwartym miejscu są natomiast Karkonosze Jelenia Góra (15 pkt.).

W przyszłą sobotę (13 października) o godz. 15 górnicy podejmą Apis Jędrzychowice.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..