Opublikowany: śr, Paź 9th, 2019

Z nożem na ofiarę. Grozi mu 12 lat

Nawet 12 lat za kratami może spędzić 33-latek, którego policjanci zatrzymali za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyzna napadł swoją ofiarę na terenie miasta, a jego późniejsze poszukiwania trwały niespełna dobę.

Do legnickich policjantów zgłosił się mężczyzna, który padł ofiarą rozboju. Jak relacjonował, późnym wieczorem podszedł do niego mężczyzna i grożąc nożem doprowadził go do stanu bezbronności. Łupem agresora padł telefon komórkowy i gotówka, warte w sumie ponad 1 tys. zł.

– Sprawą zajęli się kryminalni z legnickiej komendy. Policjanci bardzo szybko ustalili sprawcę rozboju i już następnego dnia zatrzymali 33-letniego mieszkańca Legnicy – informuje sierż. szt. Anna Tersa z KMP w Legnicy.

33-latek usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności od trzech do 12 lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..