Nowoczesny urząd pracy

Głogowski urząd pracy idzie z duchem czasu. Wprowadził kilka udogodnień dla bezrobotnych szukających zatrudnienia.

Najbardziej widoczną zmianą jest nowa strona internetowa pośredniaka. Witryna została mocno odświeżona i podzielona na tematyczne moduły. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i bez problemu dotrzeć do ważnych informacji. Do lamusa odszedł również skostniały system rejestracji bezrobotnych.

– Nie chcemy, żeby te osoby stały w kolejkach do rejestracji w urzędzie pracy, bo często było tak, że przychodziły i okazywało się, że jest już kilkanaście innych osób i trzeba czekać godzinę czy dwie. Dlatego uruchomiliśmy specjalny numer telefonu, każdy może zadzwonić, ustalić konkretną godzinę i wtedy po prostu przyjść na tę godzinę i się spokojnie zarejestrować – mówi Damian Piątek, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie.

Przypomnijmy, urząd uruchomił niedawno także Restaurację Ofert Pracy. Nowością są również punkty pracy tymczasowej i obsługi seniora.

Wyświetlonych 2 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. master pisze:

    serio ? nowoczesny ? w latach 70tych ludzie latali w kosmos – 50 lat temu! Teraz jakiś kolo z gimbazy zrobił stronke na przerwie w szkole i nastała nowoczesność. ja prdle

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..