Opublikowany: śr, Gru 6th, 2017

Nowe trasy Intercity

Fot. materiały prasowe

Od niedzieli w kolejowym rozkładzie jazdy pojawią się nowe połączenia, na trasie których znajdzie się Głogów. Kilka dni później PKP Intercity doda też trasę prowadzącą przez Legnicę. 

– W zimowym rozkładzie jazdy pasażerowie z Głogowa skorzystają z większej liczby połączeń do Wrocławia i Szczecina, dokąd dojadą pociągi: Swarożyc, Hetman i Światowid. Dwa z ostatnich składów pojadą przez Częstochowę i Kraków do Przemyśla. Z kolei składy Światowid i Swarożyc będą kursowały do Katowic, zwiększając o dwa liczbę połączeń z tym miastem – wylicza Anna Zakrzewska z biura prasowego przewoźnika.

Dodatkowo do dyspozycji podróżnych, którym odpowiada wyjazd z Głogowa, będzie całoroczne połączenie z Kołobrzegiem. Tam docierać będzie Swarożyc.

Natomiast z Legnicy od 18 grudnia będzie kursował pociąg Karkonosze relacji Jelenia Góra – Białystok, którego trasa poprowadzi przez m.in. Wrocław, Łódź i Warszawę.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..