Nie nacieszył się wolnością (WIDEO)

10 lat więzienia grozi 45-latkowi, który w jednym z głogowskich sklepów chciał zapłacić skradzioną kartą bankomatową. Gdy okazało się, że potrzebny jest PIN wpadł w furię i zaczął grozić śmiercią sprzedawczyni. Mężczyzna to recydywista, który właśnie opuścił więzienie.

Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec powiatu górowskiego, który w jednym z głogowskich sklepów chciał kupić alkohol. Za zakupy próbował zapłacić zbliżeniowo skradzioną kartą bankomatową. Gdy sprzedawczyni poprosiła o PIN, ten zaczął jej grozić:

-Mężczyzna w trakcie zatrzymania przez policjantów zachowywał się agresywnie, groził pracownicom sklepu pozbawieniem życia, znieważył funkcjonariuszy w trakcie wykonywania przez nich czynności służbowych – mówi Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

45-latek nie nacieszył się wolnością. Działał w warunkach recydywy i niedawno opuścił areszt. Teraz trafił do niego ponownie i poczeka tam na wyrok. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..