Opublikowany: śr, Lis 7th, 2018

Najpierw uratowali mu życie, później posłali za kraty

Do legnickiej izby wytrzeźwień trafił mieszkaniec Zamienic, którego policjanci znaleźli na poboczu drogi w jego rodzinnej wsi. Stróże prawa sugerują, że ich interwencja mogła uratować życie mężczyzny. Ten raczej jednak nie zechce im podziękować.

Policjanci z Chojnowa otrzymali zgłoszenie w sprawie mężczyzny leżącego na poboczu drogi we wsi Zamienice. – Funkcjonariusze patrolując i oświetlając pobocze wskazanego odcinka drogi w pewnym momencie zauważyli leżącego mężczyznę. Był on kompletnie pijany, niekomunikatywny oraz nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Policjanci w trosce o jego bezpieczeństwo zawieźli go do Miejskiej Izby Wytrzeźwień w Legnicy – relacjonuje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Następnego dnia policjanci wrócili do 43-latka, by ustalić jego dane. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez sąd, by odsiedzieć wyrok 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

– Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie i wkrótce zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzoną karę – informuje mł. asp. Ekiert.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..