Opublikowany: czw, Sty 25th, 2018

Nadchodzi Legnica Blues Day!

Znakomita formacja Zdrowa Woda zagra podczas koncertu Legnica Blues Day. Jako support wystąpi lokalny, pochodzący z Chojnowa zespół Faza Blues.

Pierwsza w tym roku muzyczna uczta dla fanów bluesa odbędzie się 27 stycznia w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej. Początek o godz. 18.

Gwiazda wieczoru – zespół Zdrowa Woda – to legenda polskiej sceny bluesowej. Grupa obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia. Była wielokrotnie nagradzana na różnych festiwalach i od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Zdrowa Woda m.in., razem z Jurkiem Owsiakiem, zainicjowała w 1992 r. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wspiera ją do dziś.

Wcześniej zagra zespół Faza Blues z Chojnowa, wykonujący muzykę mocno osadzoną w ramach bluesa. Grupa posiada w repertuarze covery takich zespołów jak m.in. Breakout, Kasa Chorych, Dżem i własne kompozycje.

Przedsprzedaż biletów prowadzą kasa LCK, Galeria Satyrykon i sklep muzyczny „Rock&More”.

źródło: LCK

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..