Opublikowany: sob, Sie 18th, 2018

Mistrzynie Polski wznowiły treningi

W polskim składzie drużyna CCC Polkowice rozpoczęła przygotowania do nadchodzącego sezonu koszykarskiego. Rozgrywki Energa Basket Ligi Kobiet wystartują w pierwszy weekend października. Na inaugurację Pomarańczowe podejmą we własnej hali Widzew Łódź.

Pierwszy trening podopiecznych Marosa Kovacika odbył się w hali sportowej w Polkowicach i jak zwykle został poprzedzony porannymi badaniami lekarskimi. Przed zawodniczkami okres ciężkich ćwiczeń w hali, siłowni i na stadionie lekkoatletycznym.

Zagraniczne nabytki CCC zobaczymy w Polkowicach dopiero na początku września. Jako pierwsze zameldują się Sofija Aleksandravicius i Johannah Leedham-Warner. Zawodniczki grające obecnie w amerykańskiej lidze WNBA dołączą do drużyny po zakończeniu rozgrywek za oceanem, a Greczynka Styliani Kaltsidou po Mistrzostwach Świata na Teneryfie, które odbędą się 22-30 września.

Plan gier i turniejów sparingowych

8-9 września: dwumecz z InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
14-16 września: turniej w Jeleniej Górze (Ślęza Wrocław, Herner TC, Ostrovia Ostrów Wlkp.)
22-23 września: dwumecz z Ostrovią Ostrów Wielkopolski
29-30 września: turniej we Wrocławiu (Ślęza Wrocław, Artego Bydgoszcz, Wisła Can-Pack Kraków)

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..