Opublikowany: śr, Lut 14th, 2018

Małżeństwo muzyków wystąpi w Paszowicach

W najbliższy piątek w świetlicy wiejskiej w Paszowicach odbędzie się recital utworów Krzesimira Dębskiego i Anny Jurksztowicz. Małżeństwo znanych muzyków opowie również o swoich… książkach.

Na spotkanie z Krzesimirem Dębskim i jego żoną, piosenkarką Anna Jurksztowicz zaprasza wójt gminy Paszowice Sebastian Oszczęda.

Znany muzyk i kompozytor muzyki filmowej tym razem wystąpi w nowej roli – jako autor książki „Nic nie jest porządku. Wołyń moja rodzinna historia”, w której opowiada o tragicznych losach swojej rodziny. Dziadkowie kompozytora zginęli na Wołyniu, a jego rodzice cudem uniknęli tam śmierci.

W spotkaniu będzie uczestniczyć także żona kompozytora Anna Jurksztowicz. Piosenkarka znana jest m.in. z utworu „Diamentowy kolczyk”, dzięki któremu zdobyła pierwszą nagrodę na 22. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu . Wokalistka również zaprezentuje swoją książkę „Iquchnia, czyli jak inteligentnie jeść i pić”.

Spotkanie organizowane jest przy współpracy z Ośrodkiem Kultury i Sztuki we Wrocławiu. Jego początek zaplanowano na godz. 18. Będzie ono połączone z recitalem utworów artystów. Wstęp jest wolny.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..