Opublikowany: czw, Gru 7th, 2017

Legnica zagra z Wielką Orkiestrą. Rusza zbiórka

Na miesiąc przed finałem Legnickie Centrum Kultury rozpoczęło zbiórkę darów, które trafią na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fanty będzie można licytować 14 stycznia 2018 r.

WOŚP zagości w Legnicy już po raz 26. Celem kwesty będzie tym razem pomoc noworodkom i zakup wyposażenia dla szpitalnych oddziałów neonatologicznych. W planach Fundacji jest zakup m.in. stanowisk do resuscytacji noworodków, nowoczesnych inkubatorów, aparatów do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pomp infuzyjnych czy sprzętu diagnostycznego, np. specjalistycznych aparatów USG i pulsoksymetrów.

Głównym organizatorem legnickich finałów od lat jest LCK, które i tym razem ogłosiło zbiórkę darów. – Można podarować produkt, usługę, wyjątkowy przedmiot. Najważniejsze, że razem można więcej, więc razem pomóżmy chorym i potrzebującym maluszkom – wyjaśnia Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Każdy, kto chce się przyłączyć do przedsięwzięcia może już dziś skontaktować się z Anną Lemanowicz (tel. 516 989 637 lub e-mail: anna.lemanowicz@lck.art.pl). Gramy z Orkiestrą!

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..