Opublikowany: pt, Gru 11th, 2015

LEGNICA. Nagrody dla LPGK

ekolaury2015 (2)W kończącym się roku Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej było wyróżniane i nagradzane w prestiżowych ogólnopolskich konkursach. Spółka znalazła się w gronie laureatów XIV edycji Konkursu Ekolaury Polskiej Izby Ekologii. To już trzeci Ekolaur dla tej firmy komunalnej. Honorowy patronat nad konkursem sprawują ministrowie środowiska i gospodarki oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Ostatnio LPGK zostało także wyróżnione w prestiżowym konusie „Fair Play” za rzetelne postępowanie w relacjach z klientami i partnerami biznesowymi. Pod koniec listopada na 18. gali w Warszawie nagrodę „Platynowego Lauru” i tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play 2015” odebrał prezes zarządu spółki Józef Wasinkiewicz. To już dziewiąty taki tytuł, potwierdzający wysoki poziom etyki i kultury w działalności prowadzonej przez LPGK.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..