Opublikowany: nie, Kwi 14th, 2019

Kuźnia zlała Konfeks [DWUGŁOS PO MECZU]

Konfeks Legnica przegrał na własnym boisku z Kuźnią Jawor 1:4 w hitowym meczu klasy okręgowej. Dzięki wygranej podopieczni Piotra Przerywacza przeskoczyli swoich rywali w tabeli.

Piotr Przerywacz (trener Kuźni Jawor): Na pewno jestem zadowolony, ale podobnie z innych, które w tym roku już rozegraliśmy. Czasami nie udawało się tych bramek strzelać, ale tutaj pokazaliśmy, że przyjechaliśmy po to, by grać w piłkę. Byliśmy zespołem lepszym i udokumentowaliśmy to na boisku.

Dominik Pazio (Konfeks Legnica): Pierwsze dwie bramki straciliśmy na własne życzenie. Pierwszy strzał Rafała Majki to majsterszyk, a druga bramka to gafa w defensywie. Później strzeliliśmy na 2:1 i myślałem, że złapiemy kontakt ale to oni strzelili trzecią. W dziesiątkę ciężko się gra z takim rywalem jak Kuźnia, oni to wykorzystali i wygrali to spotkanie.

Więcej wypowiedzi we wtorkowym odcinku programu Piłkarskie Niższe Ligi w TVRegionalna.pl.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..