Opublikowany: nie, Maj 14th, 2017

Koncert na 40-lecie MOK-u

GLOG_MOKMiejski Ośrodek Kultury w Głogowie obchodzi w tym roku 40-lecie działalności. Z tej okazji w najbliższą sobotę odbędzie się jubileuszowy koncert, który uświetni występ Mateusza Krautwursta, znanego z takich programów telewizyjnych jak „Szansa na sukces” i „The Voice of Poland”.

Koncert rozpocznie się o godz. 18 w sali widowiskowej MOK-u. W programie jest występ Mateusza Krautwursta IN BIG BAND – TRIBUTE TO FRANK SINATRA oraz gościnny udział absolwentów i sekcji MOK.

Mateusz Krautwurst to pochodzący z Przemkowa piosenkarz i produc40_lecie_MOK_2017_1024ent muzyczny. Karierę muzyczną rozpoczął w 2006 r. jako lider zespołu The Positive. Dwa lata później wziął udział w popularnym programie telewizyjnym „Szansa na sukces”, w którym otrzymał wyróżnienie za interpretację utworu „Moje paranoje” z repertuaru grupy Daab. Tego samego roku wraz z zespołem wystąpił w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu podczas koncertu „Debiutów”. W kolejnych latach uczestniczył w takich programach jak „Fabryka gwiazd”, „The Voice of Poland” i dwukrotnie jeszcze w „Szansie na sukces”. W 2014 roku ukazał się jego pierwszy solowy album studyjny zatytułowany „Gdzieś pomiędzy”. Płyta promowana była przez singiel „Niebezpiecznie”.

Bezpłatne wejściówki na koncert dostępne są w biurze obsługi klienta w głogowskim MOK-u.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..