Koleje Dolnośląskie odjeżdżają. Prezydent Legnicy spóźnił się na pociąg? (WIDEO)

Koleje Dolnośląskie mówią: dość, w Legnicy inwestować się nie da, rozważamy przeniesienie siedziby spółki do innego miasta. Jeden z największych lokalnych pracodawców traci cierpliwość wskutek urzędniczej arogancji Zarządu Dróg Miejskich i sprawę stawia na ostrzu noża.

– Kilkanaście milinów złotych , które chcieliśmy tu zainwestować, będzie zainwestowane gdzie indziej. Miejsca pracy, jakie miały tu powstać, będą przeniesione gdzie indziej. Nie możemy ryzykować niezrealizowania ogromnej inwestycji z powodu utrudnień urzędniczych dość niskiego szczebla – zaznacza Piotr Rachwalski, prezes Kolei Dolnośląskich. I dodaje: – Musimy na poważnie przemyśleć naszą obecność w Legnicy, jeśli jako jednemu z największych pracodawców rzuca nam się kłody pod nogi, myślę, że wiele miast przyjmie nas z otwartymi ramionami.

więcej w materiale wideo

 

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. artur pisze:

    to duża firma więc może tupnąć nogą, a co ma powiedzieć szary przedsiębiorca po który byle urzędnik jeździ jak po ścierce.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..