Opublikowany: pon, Lip 17th, 2017

Handlował narkotykami w gminie Ruja

Nawet 10 lat za kratami może spędzić 32-latek, którego policjanci złapali z narkotykami. Mężczyzna ukrywał w swoim mieszkaniu prawie 60 porcji metamfetaminy i 7 działek marihuany.

Na trop mieszkańca gminy Ruja legniccy policjanci wpadli w trakcie pracy operacyjnej. Ustalili, że mężczyzna może przechowywać w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków, postanowili więc zapukać do jego drzwi.

– Policjanci udali się w ustalone miejsce zamieszkania 32-latka, gdzie ujawnili narkotyki, z których można by uzyskać ponad 60 porcji metamfetaminy oraz 7 porcji marihuany – relacjonuje sierż. szt. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy w tej sprawie, dzięki czemu ustalili, że właściciel nielegalnych używek od dłuższego czasu trudnił się jego sprzedażą. 32-latek usłyszał już zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Grozi mu za to 10-letni pobyt w więziennej celi.

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..