Opublikowany: czw, Lut 1st, 2018

Groźna kolizja pod Jenkowem (FOTO, WIDEO)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło kilka minut po godz. 19 na drodze wojewódzkiej nr 363 w okolicy Jenkowa (powiat jaworski). Na zaparkowane renault najechała toyota. Jedna osoba poszkodowana została przewieziona do Jaworskiego Centrum Medycznego.

W renault podróżowały dwie osoby. Auto uległo awarii i stało na prawym pasie drogi. Do zdarzenia doszło, kiedy kierowca ciężarówki zatrzymał się, by udzielić pomocy. Kierujący toyotą twierdzi, że zauważył auto w ostatnim momencie, bo nie było oświetlone. W wyniku uderzenia obrażeń doznał kierowca renault, którego przewieziono do szpitala.

O winie w tym przypadku najprawdopodobniej zadecyduje sąd. Żaden z kierowców nie przyznaje się do uchybienia przepisom drogowym. Pasażer najechanego auta twierdzi, że w momencie zdarzenia jego pojazd miał włączone światła awaryjne.

Na miejscu pracowały jednostki straży z Jenkowa, Marcinowic, Budziszowa i Jawora. Dojechały też służby ze Środy Śląskiej.

Fot. Daniel Śmiłowski

Materiał filmowy:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..