Opublikowany: czw, Paź 12th, 2017

Głosuj na Klub Tygrys Lubin!

Program Sportbonus to wspaniała okazja dla wszystkich klubów w Polsce na wsparcie rzeczowe i finansowe. To szansa na polepszenie warunków drużyny, w której trenuje nasze dziecko. O głosy lubinian prosi miejscowy klub Tygrys, promujący sztuki walki, do którego należy coraz to więcej młodych wojowniczek i wojowników.

Ambasadorami programu Sportbonus są Anita Włodarczyk, Otylia Jędrzejczak, Tomasz Frankowski i  Apoloniusz Tajner, a każdy z nas ma szansę wygrać nagrodę, którą jest między innymi spotkanie z wyjątkowymi sportowcami. Honorowy patronat nad akcją objął Polski Komitet Olimpijski. Do akcji przyłączyły się takie kluby jak Skra Bełchatów czy Wisła Płock. Każdy z nas swoim głosem może zwiększyć szansę lubińskich klubów na wsparcie finansowe i rzeczowe ze strony Sportbonus, a tym samym polepszenie ogólnych warunków w miejscu, gdzie trenują dzieci już od 4 roku życia.

Klub Tygrys Lubin, który apeluje do lubinian o głosy to miejsce, w którym osoby w różnym wieku trenują ju jitsu, modern ju jitsu, sport kenjutsu, karate shotokan, brazylijskie ju jitsu czy techniki interwencyjne służb mundurowych. Sekcja kładzie nacisk na zajęcia z samoobrony i ogólnej poprawie aktywności fizycznej. W tym roku klub przeprowadził się do dojo przy ul. Jastrzębiej 6. Wszyscy członkowie sekcji ciężko pracowali na to, aby miejsce było jak najbardziej komfortowe do uprawiania sztuk walki.

– Zwracam się w imieniu uczniów naszego klubu o wzięcie udziału w głosowaniu na nas, w którym nasze dziecko wraz z kolegami ma szansę wzięcia udział w spotkaniu z polskimi olimpijczykami, klub może zdobyć potrzebny sprzęt oraz dodatkowe środki na szkolenie dzieci i młodzieży, a dodatkowo nasza drużyna może zdobyć potrzebny sprzęt oraz dodatkowe środki na szkolenie dzieci i młodzieży – podkreśla Paweł Szewera, Sensei Klubu Tygrys Lubin.

Aby zagłosować wystarczy kliknąć w linka poniżej : https://www.sportbonus.pl/klub/klub_sztuk_walki_tygrys_lubin-59

– Gorąco zachęcamy do oddawania swojego głosu. To nic nie kosztuje. Jednocześnie proszę o zachęcanie do tego głosowania również grono swoich znajomych. Im więcej tym lepiej – puentuje wojownik sekcji ju jitsu w Lubinie.

Wszelkie pytania na temat sekcji można kierować pod mój numer telefonu: 603 869 926

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..