Głogowski poseł apeluje do prezydenta miasta

Wojciech Zubowski, głogowski poseł Prawa i Sprawiedliwości zaapelował do włodarza miasta o zaproszenie do Głogowa prezydenta Andrzeja Dudy.  

Informację tę Wojciech Zubowski zamieścił na swoim profilu społecznościowym. Apel został wystosowany „wraz z szefami klubów radnych Prawa i Sprawiedliwości w mieście i powiecie, panami Krzysztofem Sarzyńskim i Mirosławem Strzęciwilkiem”.

W rozmowie z nami poseł wyjaśnił, że prezydent Duda odwiedził wiele miast w całym kraju, a w naszym rejonie był m.in. w Lubinie i w Polkowicach, gdzie spotkał się z mieszkańcami. Takiej możliwości nie mieli do tej pory głogowianie.

– Liczymy, że władze Głogowa przychylą się do naszej prośby i wystosują odpowiednie zaproszenie – dodał Wojciech Zubowski.

– Prezydent apel otrzymał, przygotowujemy odpowiedź – powiedziała nam dziś Marta Dytwińska-Gawrońska, rzecznik prezydenta Głogowa.

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..