Opublikowany: pt, Paź 13th, 2017

Głogowianin usłyszał 16 zarzutów (WIDEO)

Ostatni wyczyn 35-letniego głogowianina to prawdopodobnie włamanie i kradzież sześciu telewizorów o wartości 5500 złotych. Już wcześniej był on zatrzymywany za inne przestępstwa. W końcu wpadł i trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat za kratkami. 

35 – latek został zatrzymany przez policjantów wydziału kryminalnego w związku z włamaniem do jednego z hosteli na terenie miasta. Jego łupem padło sześć telewizorów.

– Wcześniej mężczyzna był zatrzymywany w związku z kradzieżami sklepowymi, włamaniami, uszkodzeniem mienia w placówce handlowej i kradzieżami dokumentów oraz wyłudzeniem na ich podstawie telefonów komórkowych – wymienia podinsp. Bogdan Kaleta, oficer prasowy KPP w Głogowie. – Łącznie usłyszał już szesnaście zarzutów. Spowodował straty o wartości 16 630 złotych.

Decyzją sądu 35-latek został tymczasowo aresztowany. Tymczasem policjanci otrzymują kolejne zawiadomienia o jego oszustwach i wyłudzeniach. Dlatego lista „wyczynów” mężczyzny może być dłuższa.

Grozi mu do 10 lat więzienia.

Zobacz także: 

Fot. KPP Głogów

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..