Opublikowany: pon, Sie 26th, 2019

Familiada już po raz 10.

Galeria Sztuki w Legnicy zaprasza na pożegnanie wakacji w rodzinnym gronie. W sobotę, 31 sierpnia, na dziedzińcu Zamku Piastowskiego odbędzie się 10. edycja festynu Familiada. Co znajdzie się w programie imprezy?

Jak zapowiadają przedstawiciele Galerii Sztuki w Legnicy, na liście zaplanowanych wydarzeń jak zwykle znalazł się szereg warsztatów, które umożliwią poznanie rozmaitych sztuk i rzemiosł czy stworzenie własnego eko-dzieła, min. ozdobnej zawieszki, karmnika dla ptaków, obrazu, lalki-motanki, biżuterii czy dobry z własnym nadrukiem. Na tym oczywiście nie koniec atrakcji. Nie zabraknie tradycyjnej strefy relaksu i poczęstunku.

W trakcie festynu będzie można również podziwiać prace, które w trakcie wakacji stworzyli uczestnicy projektu “Wakacyjne Twórcze Niedziele”. Początek imprezy w sobotę, 31 sierpnia, o godz. 13 na zamkowym dziedzińcu. Wstęp wolny.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..