Opublikowany: czw, Maj 9th, 2019

Czołowe zderzenie na wiadukcie (FOTO)

Trzy osoby trafiły do szpitala po czołowym zderzeniu samochodów osobowych, do którego doszło na wiadukcie w kierunku podlegnickich Kunic, przy ul. Wrocławskiej. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło dziś przed godz. 10. Najprawdopodobniej spowodował go 19-letni kierowca fiata. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od strony Kunic kierowca fiata punto nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z osobowym audi, za kierownicą którego siedział 63-letni mężczyzna. Wskutek zdarzenia trzy osoby zostały przewiezione do szpitala – relacjonuje Anna Tersa z KMP w Legnicy.

Jak informują policjanci, obaj kierowcy byli trzeźwi. Obecnie funkcjonariusze pracują na miejscu, kierując ruchem. Ustalaj też dokładny przebieg zdarzenia.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..