Opublikowany: pon, Maj 14th, 2018

Czołowa strzelczyni Superligi w Metraco Zagłębiu!

Kolejna zawodniczka dołączyła do ekipy Metraco Zagłębia Lubin! Od nowego sezonu w barwach Miedziowych zobaczymy Malwinę Hatman. Zawodniczka z lubińskim Klubem związała się dwuletnim kontraktem.

Wychowanka MTS-u Kwidzyn jest czołową zawodniczką swojej drużyny. W barwach UKS PCM Kościerzyna zdobyła 171 bramek w 31 meczach, co daje ponad 5,5 bramki na spotkanie. W klasyfikacji strzelczyń Malwina Hartman zajmuje piąte miejsce.

21-letnia zawodniczka, która występowała również w Łączpolu Gdańsk z Metraco Zagłębiem Lubin związała się dwuletnim kontraktem – Przejście do Zagłębia jest dla mnie dużym wyzwaniem. Różnica między zespołami z grupy spadkowej, w których grałam, a tymi z grupy mistrzowskiej jest dość znaczna. Grają tam dziewczyny z ogromnym doświadczeniem, od których wiem, że wiele się nauczę. Ciężko nad sobą pracuję i cieszę się, że moje marzenia się spełniają. Mam nadzieję, że dobrze wkomponuję się w zespół – mówi Malwina Hartman.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..